Uwarunkowania Środowiskowe

2015-10-30
Aktualności 

CLIF Sp z o.o. złożyła wniosek do Burmistrza Skawiny  o wydanie Decyzji w sprawie Uwarunkowań Środowiskowych dla realizacji przedsięwzięcia pn. "Budowa instalacji do produkcji paliw alternatywnych na bazie odpadów oraz stanowisko do odzysku odpadów poza instalacjami . Planowana działalność zalicza się do kategorii przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko.

W dniu 16-10-2015 dostaliśmy pierwszą pozytywną opinie z Państwowej Inspekcji Sanitarnej

syg NZ-PZ-420-132/15 dla planowanej inwestycji.

Czekamy na opinie z RDOŚ

 

 

 

Przemiał odpadów

2015-09-01
Aktualności 

Nasza firma posiada profesionalną maszynę LINDNER do przemiału odpadów, poniżej zamieszczamy informacje o maszynie i filmowy pokaz jej możliwości:

 

Gwarantujemy kompleksową obsługę w ramach wynajmu rozdrabniarki, tzn. dostarczamy maszynę  na miejsce realizacji zlecenia, i zapewniamy profesjonalną  obsługę jej.

Możliwości sprzętowe naszej maszyny prezentujemy  min: Na filmikach , gdzie przedstawiliśmy pełna ofertę naszej firmy w zakresie odbioru odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, usług transportowych w systemie kontenerowym oraz możliwości naszej maszyny rozdrabniającej, doskonale sprawdza się na wysypiskach, gdzie wykorzystywane są do zmniejszania objętości składowanych odpadów, a tym samym przyczyniają się do wydłużenia czasu ich eksploatowania.

UWAGA! Dotychczasowi klienci spółki CLIF Sp z .o.o. otrzymają promocyjne stawki za wynajem. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 12-680-14-40 / 501 419 747

 

Ulotka informacyjna (pdf - 8,3 MB)...

 


Diament miesiecznika FORBES 2016
Pogoda Skawina z serwisu